Turnuva Masası

Turnuva Masası UM-1 Yıldız
Türkiye’nin Uluslararası Standartları Haiz Langırt Masası

Her Türlü Masa Satışı ile ilgili sorularınız için telefon numaramız:

0 543 293 21 95 MURAT MUTLU

 Resim 1

Yıldız ITSF (Uluslararası Langırt Federasyonu) turnuva masaları gerekliliklerine sadık kalınarak üretilmiştir. Dayanıklılık ve sağlamlık kriterleri dikkate alınırken de gene ITSF gerekliliklerine uygun malzeme ve üretim teknikleri kullanılmıştır. Ayrıca masalarımız  tüm hasarlar için 1 yıl garantilidir.

resim2

Yıldız şimdiye dek Türkiye’deki tüm ciddi turnuvalarda başarı ile kullanılmıştır; ayrıca kısa bir sure içinde Avrupa ve dünyanın diğer yerlerindeki turnuvalarda da bir turnuva masası olarak kullanılmaya başlanacaktır. 

resim3

  • Yıldız’ın otel, kafe vb. sosyal mekanlarda langırt oyununu sevdirmek ve üreticilere kazanç sağlamak adına son derece başarılı olduğu görülmüştür. Yıldız bulunduran mekanlarda bir sure sonra devamlı langırt oynayan oyuncu grupları oluşmuştur.

resim 4

 

  • Yıldız langırtı ciddiye alarak uluslararası turnuva kurallarına gore oynamak isteyenler için gerekli olan tüm sportif kriterleri kendinde barındırmaktadır.

 

resim 5

 

  • Yıldız jetonlu ve jetonsuz olarak satılmaktadır. Piyasadaki diğer yerli masalar ile muadili Avrupa ve Amerikan masalarına kıyasla büyük bir fiyat avantajını da sizlere sunmaktadır.

 

 Yıldız Teknik Özellikleri

 

  1. Rotlar çelik döküm olduğundan eğrilme ya da bükülme gerçekleşmez.
  2. ITSF gerekliliği olan 2-5-3 sistem bebek yerleşimi mevcuttur.
  3. Bebekler ile duvar arasında bir top çapını aşmayan bir mesafe kaldığından duvar pasları mümkün kılınmıştır.
  4. Bebeklerin ayak kısmı oval biçimli ve geniş enli olduğundan hem ters kepçe gibi teknik vuruşlar hem de çekiç gibi hız vuruşlarının icrası mümkündür.

 

  1. Masanın mühendisliği ve ağırlığı masanın oyun esnasında hareketsiz kalmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış ve uygulanmıştır.

 

resim 6

 

Yıldız Videoları

 

Yıldız Kullanıcılarının Paylaşımları

resim
Değerli Yıldız kullanıcıları, masamız ile ilgili tüm olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi, anılarınızı, resimlerinizi ve videolarınızı info@langirt.org  posta adresimize gönderebilirsiniz. Yayınlamaktan memnuniyet duyacağız.

 

Sipariş, Teslimat ve Ödeme Koşulları

resim

 

Masalarımız İzmir’de üretildiğinden Türkiye’nin her yerine sipariş kesinleştikten sonra 2 gün içinde teslim edilebilmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Yıldız 3 bileşen grubundan (gövde, rotlar ve ayaklar) teşkil demonte halde teslim edilmektedir ve montajını bir kişi 2 saat iki kişi ise 30 dakika içinde tamamlayabilmektedir. Montaj için yıldız ve düz tornavida haricinde bir cihaz gerekli olmamaktadır. Bir matkap kullanılması durumunda montaj süresi yarıdan fazla kısalmaktadır.

 

Masalarımız kargoya ödeme gerçekleştikten sonra verilmektedir.

 

Ödeme yolları, çeşitli vergiler ve diğer tüm ödeme ve teslimat koşulları için murat@langirt.org posta adresinden ya da 0 543 293 21 95 numaralı telefondan Murat Mutlu ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Göndereceğiniz postalarınızda satın almak istediğiniz Yıldız’ı hangi amaçla kullanmak istediğinizi, masada olmasını istediğiniz ek ya da standart dışı özellikleri vb. gerekli bilgileri belirtirtmeniz sorunsuz bir teslimat gerçekleştirmemize yardımcı olacaktır.

 

Satış Temsilcisi

Murat Mutlu

Elektronik posta:      murat@langirt.org

Tel.                      :      0 543 293 21 95

 

 

Kurumsal Referanslarımız

 

Yıldız’ı evleri ve yazlıkları için alan onlarca Yıldız kullanıcısını kişilik ve mahremiyet haklarına saygı gerekliliği sebebi ile yayınlamıyoruz fakat Yıldız kullanan bazı kurumları aşağıda görebilirsiniz.

 

İzmir Rock and Beer Bar                              (www.rocknbeerizmir.com

İstanbul Acil Tercüme Bürosu                       (www.aciltercume.com.tr )

İstanbul Kadıköy Sahaf Kafe                                   (0 216 414 42 06)

İzmir Yalıspor                                                 (www.yalispor.com.tr ) 

Ege Üniversitesi Grand Kafe                         (Merkez Kampüs, Ege Üni. İzmir)

Celal Bayar Üniversitesi (Manisa)                 (Muradiye Kampüsü, Manisa)          

Ice Café

Dokuz Eylül Üniversitesi, Hukuk

Fakültesi Kantini                                           (Buca İİBF ve Hukuk Fakültesi, İzmir)

Ford Otokoç, İzmir Bölge Müdürlüğü          (www.otokoc.com.tr)

resim